0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
2e elftal dendert over Noordscheschut heen

VV Hollandscheveld 2 – Noordscheschut 3

 

Opstelling:

Nick ter Steege; Bryan Diphoorn, Joshua Oelen, Maurice Talen, Patrick Bruins; Nick Steenkamp, Gerrit Vrieling, Brian Okken, Merlijn Odink; Rob van Eck, Rutger Meinen.


Wissel: Hans Zomer, Jurgen Vos


2 weken geleden mochten we onze 1e 3 punten bijschrijven van het seizoen na een mooie wedstrijd. Drachtster Boys had veel kwaliteit en had de organisatie goed staan. Na hard werken door het hele elftal mochten de 3 punten bijgeschreven worden. Vorige week hadden we een weekendje rust en hadden dus 2 weken de tijd om ons op te laden voor deze derby.


Noordscheschut is altijd een lastig duel. Zowel voor de blauwhemden als voor de oranjehemden. Het stuivertje kon altijd beide kanten op vallen maar dat was vandaag iets anders.


Voor de wedstrijd had de technische staf een flinke kluif hoe het elftal vorm te geven dmv van vele blessures. Maar uiteindelijk zijn Harry, Bas en Frank eruit gekomen en wisten ze een geoliede machine te creëren.

 

Hoewel vele tegenstanders het spel willen maken tegen ons was het ditmaal andersom. Hollandscheveld mocht nu het spel maken en Noordscheschut leunde een beetje achterover en liet het op zich af komen en dat was na 10 minuten ongeveer iets te naïef gedacht van de blauwen. Het balletje ging makkelijk rond en uiteindelijk kwam die terecht bij Rutger Meinen die met een geweldig bekeken boogballetje, achter de verdediging, Merlijn Odink bediende. Die faalde niet en scoorde de 1-0. Nu mag je verwachten dan Noordscheschut hier iets tegenover kon zetten of meer druk naar voren zou geven maar niks was minder waar want niet heel veel later lag het balletje weer in het netje en mocht de keeper weer vissen. Nu was het andersom. Merlijn Odink die Rutger Meinen kon bedienen en diezelfde Rutger had de smaak te pakken want ditmaal mocht hij op het scorebord terecht komen. Heerlijk begin van de wedstrijd voor Hollandscheveld en het leek toen al wel gedaan met de wedstrijd. Na de 2-0 gebeurde er niet heel veel meer maar de bal liet Hollandscheveld heerlijk rond gaan. Iedereen deed er alles aan om heerlijk te kunnen voetballen. En al ging er een bal verkeerd dan werd er snel druk gezet op de bal waardoor het initiatief bleef bij het elftal van trainer Tibben. De 3e goal kan dan ook niet uitblijven maar met een schot op goal wist de keeper deze keer te pareren tot een corner. Rutger die een fijne trap in de poten heeft wist de kleinste man van het veld te vinden bij de 1e paal (Merlijn Odink) en die wist hem met de kop in de verre kruising te koppen. Een geweldig doelpunt en tevens de 2e van de middag voor Odink, die lekker bezig was. Het wachten is uiteraard op kansen van Noordscheschut maar ze kwamen er totaal niet aan te pas. Soms een corner of een speldenprikje maar meer kwam er ook niet van de voeten van de blauwhemden. We hebben nou 35 minuten gevoetbald en het staat 3-0 en er is al 10 minuten geen doelpunt gevallen. Hier wist Nick Steenkamp wel raad mee en wou zijn nieuwe schoenen even testen. Een corner van Hollandscheveld die werd weggewerkt door Schut maar kwam in de voeten van Merlijn op randje 16 maar met de aanstormende Steenkamp, die helemaal vrij stond op zo’n 20 meter, kreeg de bal van Merlijn waarna Nick de bal met 1 aanname perfect klaarlegde en zelf met rechts geweldig in de rechter kruising jensde. Met nog iets van 10 minuten op de klok zal het wel gedaan zijn en kunnen we lekker aan de thee maar de koek was nog niet op en Hollandscheveld bleef zeer goed voetballen en combineren. Noordscheschut werd er hor en dol van en dus kon het 5e doelpunt in de 1e helft niet ontbreken. Na al een paar kansen gemist te hebben door Hollandscheveld mocht Merlijn zijn 3e maken in 1 helft. Niemand die er iets in geloofde maar hij zelf wel! Een actie, die hij overigens zelf is begonnen, over rechts eindigde in de rechterbovenhoek. Een heerlijke actie richting het centrum van het middenveld en stoomde zo door richting de 16 en niemand die de rappe buitenspeler tegen hield. Dan maar schieten met je ‘verkeerde’ been. 5-0 tegen de touwen en hiermee hield het dan ook op qua scorend vermogen in de 1e helft. Dik verdiende voorsprong die alleen maar uitgebreid kan worden.


In de 2e helft merkte je toch wel dat de vermoeidheid er in kwam. Zowel bij Hollandscheveld als bij Noordscheschut. Noordscheschut had hier meer de overhand in. Die hadden toch iets meer adem dan de thuisploeg. Hollandscheveld probeerde toch het balletje rond te laten gaan zoals in de 1e helft maar dat ging toch net iets lastiger. Vlak na het fluitsignaal raakte Hollandscheveld de bal kwijt en liep het al tegen de 1e kans van Noordscheschut aan. De speldenprikjes worden gevaarlijker. Maar veel van dat soort ballen verdwijnde toch naast of over de goal. Rob, die nog niet veel gescoord heeft, wacht nog steeds op zijn doelpunten. De machine is nog niet helemaal op dreef. Tot deze wedstrijd. Op de trainingen maakte hij al een gretige indruk en dat bekroonde hij van daag met 2 doelpunten. Hij had er nog wel 1 of 2 meer kunnen maken maar we moeten ook niet al te hard van stapel lopen. Het 1e doelpunt was, zoals het leek, een makkelijk intikkertje maar niets was minder waar. De keeper van schut (die in de 1e helft nog veldspeler was) zat er goed tussen maar de bal kwam toch weer bij Rob van Eck in de voeten en kon de bal gemakkelijk binnen tikken. De stand is nu al 6-0. Ongekend maar wel super heerlijk om zo het seizoen te beginnen. Hollandscheveld bleef maar doorgaan en het kreeg ook heel veel ruimte, vooral aan de linkerkant. Nick Steenkamp en Patrick Bruins konden er vele malen overheen gaan om zodoende genoeg stootkracht voorin te krijgen. Dat resulteerde in veel kansen. Patrick Bruins die uiteindelijk met bal en al voor de goal terecht kwam maar net niet goed uit kwam met de passen stuitte op de keeper. Nick Steenkamp die met een lekkere solo langs een paar verdedigers kroop vond Patrick Bruins in de 16 maar wederom mocht het balletje het net niet vinden. De omschakeling werd steeds moeilijker naar mate de wedstrijd vorderde en dan krijgt de tegenstander uiteindelijk ook kansen. Maar Noordscheschut kreeg genoeg kansen maar onze geweldige keeper, Nick ter Steege, die in de 1e helft niet veel te doen had kon heerlijk in beweging komen en dat deed hij met verve. Niks was voor hem te gek in de 2e helft. Hoge ballen, lage ballen, 1 op 1… Hij had ze allemaal!! Zo’n teamprestatie hebben we in tijden niet gezien. Uiteindelijk mocht Rob de eindstand op 7-0 zetten. Een aanval over rechts, met daar ook veel ruimte, werd Rutger Meinen weggestuurd die een voorzet gaf en Rob die met een heerlijke voetbeweging de bal diagonaal in de linkeronderhoek duwde. Hiermee komt er een einde aan de wedstrijd.


7-0, een heerlijke overwinning die begon bij de hersenkrakers van de staf en die geweldig tot uiting kwam op het veld.


Man van de wedstrijd:Het collectief! Spelers en staf.


Volgende wedstrijd is op donderdag 22 oktober bij Drenthina.


Uitslag

Op 10 okt.
 om 12:30
7
Hollandscheveld 2
-
vs
0
Noordscheschut 3   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick Steenkamp - 10 oktober, 2020
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
25
0
1
75
2.
ZZVV 1
ZZVV 1
19
3
4
60
3.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
15
5
6
50
4.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
14
5
7
47
5.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
14
3
9
45
6.
DVC Dedemsvaart 1
DVC Dedemsvaart 1
11
7
8
40
7.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
12
4
10
40
8.
Avereest 1
Avereest 1
12
3
11
39
9.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
10
4
12
34
10.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
5
8
13
23
11.
CSVC 1
CSVC 1
6
5
15
23
12.
BSVV 1
BSVV 1
3
10
13
19
13.
SVN'69 1
SVN'69 1
1
6
19
9
14.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
1
5
20
8
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor