0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
2e elftal beleeft lastige tijden

23-11-2019 Rouveen 2 - Hollandscheveld 2


Opstelling:

Nick ter Steege; Jeffrey van der Vinne, Nick Steenkamp, Patrick Bruins, Berjen Koster; Tim Vos, Rutger Meinen, Gerrit Vrieling; Bryan Okken, Nick Steenkamp, Rob van Eck


Wissels:

Jurgen Vos, Jeffrey Mager, Aaron Meekhof


Vandaag staat de wedstrijd tegen de nummer 4 gereed. Vorig jaar bleek dat het een zeer lastige tegenstander is want toen werd het maar liefst 9-3. Het 2e elftal van Hollandscheveld staat er momenteel niet goed voor dus op voorbaat zal een lastige strijd gaan worden. De 1e helft bleek dat ook zo te zijn. Het goede voetbal van de thuisploeg bleek voor Hollandscheveld lastiger te zijn dan vooraf gedacht. Waar de ploeg vorige week een day-off had in de 1e helft mocht het vandaag niet klagen over een day-off. Er werd veel meer strijd geleverd en er werd meer geprobeerd om er iets van te maken maar Rouveen was voetballend gewoon beter. De 1e 4 goals die gemaakt werden waren ook goed uitgespeelde kansen en natuurlijk gaan er vooraf fouten aan vooraf bij de uitspelende ploeg maar dat doet niks af aan het voetballend vermogen van Rouveen. Na een half uur spelen kreeg Hollandscheveld nog een flinke domper om de oren want met de stand van 3-0 mocht Rutger Meinen vertrekken na 2 gele kaarten in een tijdsbestek van 5 minuten. Met 10 man voetballen zou al helemaal lastig worden maar niks was minder waar. Waar Rouveen er redelijk makkelijk doorheen kwam wist het niet meer zo effectief te zijn tegen de 10 oranjes. 1 keer wist het nog te scoren en daarmee was de ruststand op 4-0 gekomen.


In de rust werden er wat dingen omgezet, voornamelijk richting het verdedigende vlak. Het was vooral tegen houden en met 2 snelle jongens voorin was het hopen op die counter. Rob van Eck werd gewisseld en voor hem kwam Aaron Meekhof in de ploeg. Aaron vormde de 2e helft de aanval met Bryan Okken. De 2e helft was nagenoeg hetzelfde spelbeeld. Rouveen wat volop aan de bal was en meer op de helft van Hollandscheveld voetbalde en Hollandscheveld wat wachtte en Rouveen liet komen. Rouveen kon niet echt meer gevaarlijk worden doordat de mindset bij de oranjehemden anders was en dit leidde tot niet veel kansen. De kansen of grote kansen wat ze wel kregen wist Nick ter Steege allemaal te redden, met zeer goede safes. Hij plukte ze overal weg. Links, rechts, hoog of laag, het maakte allemaal niks uit. Hollandscheveld kreeg zowaar ook wat kansjes, de 1e helft wisten ze in totaal 0 kansen te creëren maar met 10 man een uur lang spelen wisten ze meer te creëren dan met 11 man. Er moest natuurlijk ook veel energie geleverd worden om tot daar te komen en dat leidde voor Bryan Okken die de bal ongeveer 30 meter van de goal kreeg ket de keeper die ietwat te ver voor de goal stond en met een lobje van Bryan eindigde dan helaas op de deklat. Als het al niet mee zit in het seizoen……

Toch bleef Rouveen tussendoor doorgaan met de aanval zoeken, maar de strijd die geleverd werd door die 10 heren werd het de nummer 4 van de competitie knap lastig gemaakt. Toch op het einde van de wedstrijd moest Nick een keer weer de bal uit het netje halen want 1 minuut voor tijd wist Rouveen een doelpunt te maken. Een schot van de linkerkant op het doel ging door een zee van mensen en Nick stond aan de grond genageld. Hierna kwam er een eind aan de conditietraining voor het 2e van Hollandscheveld maar een knappe prestatie om de 2e helft stand te kunnen houden met 10 man na zoveel tegenslagen in een wedstrijd en tijdens het seizoen. Nu diezelfde strijd leveren met 11 man en de punten gaan komen, daar is deze schrijver heilig van overtuigd.


Man van de wedstrijd: Nick ter Steege


Volgende wedstrijd is zaterdag 30 november thuis om 12:30 tegen DESZ.


Uitslag

Op 23 nov.
 om 12:00
5
SC Rouveen 2
-
vs
0
Hollandscheveld 2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick Steenkamp - 23 november, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
25
0
1
75
2.
ZZVV 1
ZZVV 1
19
3
4
60
3.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
15
5
6
50
4.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
14
5
7
47
5.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
14
3
9
45
6.
DVC Dedemsvaart 1
DVC Dedemsvaart 1
11
7
8
40
7.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
12
4
10
40
8.
Avereest 1
Avereest 1
12
3
11
39
9.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
10
4
12
34
10.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
5
8
13
23
11.
CSVC 1
CSVC 1
6
5
15
23
12.
BSVV 1
BSVV 1
3
10
13
19
13.
SVN'69 1
SVN'69 1
1
6
19
9
14.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
1
5
20
8
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor