0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
1e speelt toernooi in Koekange bij Vitesse'63

Morgen speelt het 1e een voorbereidingstoernooi te Koekange op uitnodiging van gastvereniging Vitesse'63. Verder nemen deel: fc Wolvega 1, vv Ruinerwold 1, vv Daarlerveen 1, SVN'69 1 en gastheer Vitesse'63 1.


Naast de wedstrijden, die in 1 poule worden afgewerkt, nemen de teams deel aan de penaltybokaal. Wordt een wedstrijd gewonnen krijgt men 2 punten en bij een gelijk spel 1 punt. Bij de penaltybokaal, na iedere wedstrijd vindt deze plaats, levert elke gescoorde penalty 1 punt op.
De organisatie hoopt op een mooi toernooi en zoals het nu lijkt vindt dit onder stralende omstandigheden plaats.
De wedstrijden beginnen om 11.30 uur en de laatste begint om 15.54 uur.

11.30 FC Wolvega 1 - Vitesse’63 1
11.52 VV Hollandscheveld 1 - VV Ruinerwold 1
12.14 Vitesse’63 1 - VV Daarlerveen 1
12.36 VV Ruinerwold 1 - FC Wolvega 1
12.58 VV Hollandscheveld 1 - SVN’69 1
13.20 VV Ruinerwold 1 - Vitesse’63 1
13.42 FC Wolvega 1 - SVN’69 1
14.04 VV Daarlerveen 1 - VV Hollandscheveld 1
14.26 SVN’69 1 - Vitesse’63 1
14.48 FC Wolvega 1 - VV Hollandscheveld 1
15.10 VV Daarlerveen 1 - VV Ruinerwold 1
15.32 Vitesse’63 1 - VV Hollandscheveld 1
15.54 VV Daarlerveen 1 - FC Wolvega 1





   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door wout smit - 23 augustus, 2019
Volgende wedstrijd
Noordscheschut 1
11 dec.
19:30
vs
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
14 dec.
14:30
vs
Fit Boys 1
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Achilles 1894 1
Achilles 1894 1
10
1
0
31
2.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
7
1
3
22
3.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
6
2
3
20
4.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
6
1
4
19
5.
CSVC 1
CSVC 1
5
2
3
17
6.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
4
5
2
17
7.
SCD '83 1
SCD '83 1
4
2
5
14
8.
ZZVV 1
ZZVV 1
3
4
4
13
9.
BSVV 1
BSVV 1
3
3
5
12
10.
Hardenberg '85 1
Hardenberg '85 1
3
2
6
11
11.
Avereest 1
Avereest 1
2
4
4
10
12.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
2
4
5
10
13.
SVN'69 1
SVN'69 1
3
1
7
10
14.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
2
0
9
6
Hoofdsponsor