0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
1e ronde 't Oekies Klaverjasbokaal prooi voor Jos Perdok

Afgelopen vrijdagavond stond de eerste ronde van 't Oekies Klaverjasbokaal 2019-2020 op het programma. Dit begint ondertussen een traditie te worden.

Er kwamen 17 deelnemers af op deze eerste avond en dat betekende dat er steed 1 zogenaamde stilzitter was. Al met al was het weer een geslaagde avond en een ieder deed zijn best om als eerst te eindigen.

Uiteindelijk won Jos Perdok, gevolgd door Harry Vos en Stefan Bijl.

NrNaamRonde 1Ronde 2Ronde 3Ronde 4Totaal
1Jos Perdok17161979192915397163
2Harrie Vos15251753192919077114
3Stefan Bijl13231625199219076847
4Robert Hummel13231753199216896757
5Ralph de Jonge18001660180713746641
6Jan Blokzijl18791299162617686572
7Roelof Mager15251735137318676500
8Ronald Kroezen18791627154012456291
9Wander Wassen16571735129515396226
10Kees Bijl11321627154018676166
11Alfred Blokzijl15561437137317686134
12Tinus Schonewille17161625135614136110
13Evert Vos18001437129513745906
14Harrie Kroezen11321979135614355902
15Johan Booij16571243144514355780
16Arie Bolk15561243162612455670
17Hendrik Jan Hummel1299180714134519







   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Wout Smit - 28 oktober, 2019
Volgende wedstrijd
Hardenberg '85 1
23 nov.
15:15
vs
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
30 nov.
14:30
vs
ZZVV 1
Achilles 1894 1
7 dec.
15:00
vs
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
14 dec.
14:30
vs
Fit Boys 1
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Achilles 1894 1
Achilles 1894 1
8
0
0
24
2.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
7
0
1
21
3.
CSVC 1
CSVC 1
5
1
2
16
4.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
5
1
2
16
5.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
3
4
1
13
6.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
3
1
4
10
7.
BSVV 1
BSVV 1
2
3
3
9
8.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
2
2
4
8
9.
Hardenberg '85 1
Hardenberg '85 1
2
2
4
8
10.
ZZVV 1
ZZVV 1
2
2
4
8
11.
Avereest 1
Avereest 1
1
4
3
7
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
2
0
6
6
13.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
2
0
6
6
14.
SCD '83 1
SCD '83 1
1
2
5
5
Hoofdsponsor