0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Kerstklaverjassen Supportersvereniging prooi voor Henry Vos

Met 28 klaverjassers begon de avond in de kantine van 'de Oosthoek'.

7 tafels waaraan fanatiek, maar met respect voor de tegenstander, geklaverjast werd. 

Zoals iedere avond zijn er winnaars en verliezers tijdens zo'n toernooi, maar iedereen die meedeed had weer een mooie avond.

Na de 1e ronde stonden Stefan Bijl en Ronald Kroezen aan kop gevolgd door Henry Vos en Jan Blokzijl.

De tweede ronde begon men weer met een schone lei en was iedereen weer aan een andere partner.

Stefan Bijl bleef ook na deze ronde aan kop staan, gevolgd door Henry Vos en Robert Hummel.

De derde ronde zou beslissend worden voor de eindstand.

Henry Vos sloeg zijn slag door een prima ronde van 2105, terwijl Stefan Bijl naar de 2e plek zakte door een score van 1590. Hij hield genoeg voorsprong op de als derde geeindigde Robert Hummel.

De Poedel ging deze avond naar Alfred Blokzijl.

De gehele eindstand ziet u hieronder.

Al met al weer een geslaagd kerstklaverjas toernooi met een prima organisatie door de Supportersvereniging. 

NrNaamRonde 1Ronde 2Ronde3Totaal
1Henry Vos2207210321056415
2Stefan Bijl2541197615906107
3Robert Hummel2101181118935805
4Harrie Kroezen2117160419755696
5Kees Bijl2117175816315506
6Wander Wassen2168181213945374
7Margreet Metselaar1524197618125312
8Jan Blokzijl2207148316185308
9Martin Schonewille1860155318935306
10Ronald Kroezen254191617345191
11Johan Booij811210321055019
12Evert Vos1860175813945012
13René Koster2101127115904962
14Erwin  Slomp1524141918124755
15Ralph de Jonge2168127112594698
16Tinus Schonewille1468155314414462
17Jos Perdok1155161916484422
18Marco Slomp811161919754405
19Maik Dekker1121160414474172
20Willem Jutstra934148317344151
21Aaldert Perdok1155132016484123
22Jeroen Katerberg1252132014414013
23Henk Vaartjes934181212594005
24Arie Bolk146891616184002
26Roelof Mager1121132914473897
25Dirk Engels815141916313865
27Patrick van der Hoek815181111173743
28Alfred Blokzijl1252132911173698







   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Aart-Jan Vos - 28 december, 2018
Volgende wedstrijd
ZZVV 1
30 mrt.
14:30
vs
Hollandscheveld 1
SC Lutten 1
6 apr.
14:30
vs
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
13 apr.
14:30
vs
SVM 1
Hollandscheveld 1
16 apr.
18:45
vs
SCD '83 1
Avereest 1
20 apr.
14:30
vs
Hollandscheveld 1
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Elim 1
Elim 1
13
3
1
42
2.
SVM 1
SVM 1
12
5
1
41
3.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
12
4
3
40
4.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
11
2
4
35
5.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
9
4
6
31
6.
ZZVV 1
ZZVV 1
9
3
7
30
7.
Hardenberg '85 1
Hardenberg '85 1
7
4
8
25
8.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
6
5
7
23
9.
SCD '83 1
SCD '83 1
6
3
9
21
10.
Avereest 1
Avereest 1
5
5
9
20
11.
BSVV 1
BSVV 1
4
3
11
15
12.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
2
6
9
12
13.
SVN'69 1
SVN'69 1
3
2
13
11
14.
Bant 1
Bant 1
2
3
13
9
Hoofdsponsor