0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
2e ronde 't Oekies Klaverjasbokaal prooi voor Alfred Blokzijl

Vrijdagavond vond de 2e ronde van 't Oekies Klaverjasbokaal plaats in de kantine van 'de Oosthoek'.

De avond werd een prooi voor Alfred Blokzijl, met achter hem Johan Booij en Tinus Schonewille.

Op de foto de nr.1 Alfred Blokzijl, midden, nr.2 Johan Booij, links en nr.3 Tinus Schonewille, rechts.


Hieronder de gehele uitslag.

NrNaamRonde 1Ronde 2Ronde 3Totaal
1Alfred Blokzijl1929255912985786
2Johan Booij1675255914135647
3Tinus Schonewille1421232718495597
4Roelof Mager1641184420475532
5Ralph de Jonge1421232716945442
6Kees Bijl1673155321655391
7Henk van Slochteren1739179418495382
8Wander Wassen1689147720475213
9Patrick van der Hoek1143147721654785
10Harrie Kroezen1673119516944562
11Jos Perdok1675160512174497
12Harrie Vos1689119514424326
13Jan Blokzijl1641137912984318
14Stefan Bijl1647137911554181
15Kenny Neutel1380160511554140
16Willem Jutstra164786314133923
17René Koster1143155312173913
18Henry Vos173986313013903






   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Aart-Jan Vos - 01 december, 2018
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Elim 1
Elim 1
9
3
0
30
2.
SVM 1
SVM 1
7
5
0
26
3.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
7
2
3
23
4.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
6
4
1
22
5.
ZZVV 1
ZZVV 1
6
2
4
20
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
5
3
3
18
7.
SCD '83 1
SCD '83 1
6
0
6
18
8.
Avereest 1
Avereest 1
4
3
5
15
9.
Hardenberg '85 1
Hardenberg '85 1
3
4
5
13
10.
BSVV 1
BSVV 1
3
3
6
12
11.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
2
4
6
10
12.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
1
6
5
9
13.
Bant 1
Bant 1
1
3
8
6
14.
SVN'69 1
SVN'69 1
1
2
9
5
Hoofdsponsor