Uitslagen / doordeweekse wedstrijden week 38

DGO express mag eind dit jaar een project verzorgen voor het inpakken van kerstpakketten in Geesbrug. 


Wij als vereniging kunnen hier een handje bij helpen en gelijk geld in het laatje brengen voor de vereniging. Dit levert een serieus bedrag op voor de vereniging die we, alleen door de komende energierekening ( verhoging 125%), zeer goed kunnen gebruiken. Wij zoeken voor week 46 (Volgende week) elke dag 12 vrijwilligers. En met name voor de ochtenden en de middagen.


Laten we ervoor zorgen met de gehele vereniging om een bijdrage te leveren. Met z’n allen voor de club! Oranje zwart in je hart. Supporters worden hierin ook opgeroepen om te mogen helpen. Hoe meer mensen zich willen inzetten voor de vereniging hoe mooier het bedrag gaat worden. Jezelf opgeven kan via info@vvhollandscheveld.nl


Mooiste is natuurlijk als je dit met je eigen elftal/groep samen kunt doen per blok. Gezelligheid, saamhorigheid en een zeer grote bijdrage kunnen leveren aan de vereniging. Mochten we meer weken kunnen invullen met mensen van de club dat is dat alleen maar positief.


Vanzelfsprekend wordt het geheel gecoördineerd en begeleid door medewerkers van DGO Express.


Aanmelden kan via dit emailadres: info@vvhollandscheveld.nl

Wat te melden: Naam, datum en tijd van het betreffende blok, telefoonnummer