Onderlinge derby word prooi van de Jonkies

Maandag 22 oktober stond er een leuk affiche op het programma in sporthal 'de Marke'. Twee zaalteams van vv Hollandscheveld stonden tegenover elkaar.  Zaal 2 nam de voorsprong. Roy Strijker en Mike de Jonge waren trefzeker. Serwin de Ruiter wist de aansluittreffer te scoren. Daarna waren het weer de spelers van Zaal 2 die Berthil Vos wisten te passeren, Mike de Jonge en Berjen Koster waren de doelpuntmakers. De ruststand was dus 4-1.

Na rust was het weer Mike de Jonge die als eerste de trekker over haalde en raak schoot. Ook Maykel Mol mocht een doelpunt achter zijn naam bijschrijven. Toen liet Zaal 2 het een beetje gebeuren en kwam Zaal 3 tot scoren, Patrick Bruins en Jeroen Everts waren de doelpuntenmakers. Kevin Span was ook naarstig op zoek naar een treffer, maar hij trof steeds Berthil Vos op zijn weg. Maar net voor het eindsignaal was ook Kevin Span trefzeker en werd deze wedstrijd met 7-3 gewonnen door de "jonkies"